Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:18

| RSS
Головна | Січнева педрада
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Січнева педрада

 

    10 січня в нашому закладі, відповідно до перспективного плану тематики засідань педагогічних рад на період до 2021 року, річного плану роботи школи на 2016/2017 навчальний рік, відбувалось чергове засідання педагогічної ради школи з проблеми «Раціональність системи методів і прийомів активного навчання, використання інноваційних педагогічних технологій у поєднанні зі спеціальною методикою – необхідна умова організації навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами. Стан викладання предметів математичного циклу – математики, алгебри, геометрії, інформатики».

    Засіданню педагогічної ради передувала велика підготовча робота. З метою якісної підготовки до проведення засідання педагогічної ради було створено робочу групу педагогів, яка досліджувала стан викладання предметів математично-природничого циклу. Заступник директора з навчальнї роботи Т.В.Лушпай здійснювала моніторинг професійної спрямованості вчителів, як запоруки якісної шкільної математичної освіти. Інструктор слухового кабінету Н.Г.Скубак здійснювала моніторинг якості корекційно-розвиткової роботи на уроках математично-природничого циклу.

    Психолог І.В.Мислюк вивчала, як педагоги створюють умови особистісного зростання та розвитку учнів на уроках математичних дисциплін. Вчитель початкових класів О.Р.Бондаренко досліджувала, за допомогою яких інноваційних педагогічних технологій педагоги формують базову математичну підготовку учнів початкової школи. Вчитель інформатики О.М.Скубак досліджував алгоритмічне мислення учнів 2 – 10 класів.

    Узагальнююча аналітична інформація з вищевказаних питань була висвітлені у доповіді заступника директора з навчальної роботи Т.В.Лушпай на засіданні педагогічної ради школи.

    Доповідь Т.В.Лушпай була доповнена виступами педагогів з питань застосування спеціальних методик на уроках математично-природничих дисциплін, як необхідної умови організації навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами. Вчитель початкових класів Н.С.Король висвітлила загальні вимоги до логопедизації уроку. Інструктор слухового кабінету Н.Г.Скубак в своєму виступі зупинилась на спеціальних видах корекційної роботи в спеціальній школі - методиці проведення фонетичних зарядок та мовних хвилинок.

     З пропозиціями щодо виконання заходів з реалізації проекту Комплексної програми виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2017/2021 роки виступила заступник директора з виховної роботи Л.М.Мельник.

    Про роботу шкільної психолого-медико-педагогічної комісії доповіла секретар шкільної ПМПК О.Д.Левицька.

    Про організацію з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі доповів В.В.Садовий.

    Засідання педагогічної ради завершилось невеличким корпоративом для дорослих, який підготували молоді, талановиті, креативні, завзяті педагоги закладу. На корпоративі зібрався весь колектив школи – педагоги, техпрацівники, які протягом року забезпечують комфортні умови навчання та проживання в закладі дітей з особливими освітніми потребами. Тут вони мали можливість озирнутись на минулий 2016 рік і, можна сказати, що він був прожитий недарма. Цей рік був насичений подіями, напружений працею та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог та досягнень, професійний і життєвий досвід. У новому році кожен загадав бажання з вірою про його неодмінне здійснення.

    Щастя, здоров'я, творчих професійних досягнень у новому 2017 році побажала всім присутнім директор школи Н.В.Ткачук – мудрий керівник, чарівна жінка, яка акумулює нас, задає вектор і, зрештою ми розуміємо, що рухаємося в правильному напрямку!

 

    
   

     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     

     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021