Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:39

| RSS
Головна | Навчання для майбутнього
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comНавчання для майбутнього


Відповідно до наказу Головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та Постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 494 «Про затвердження Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікативних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року» та з метою якісного оволодіння педагогічними працівниками основ інформаційно-комунікативних технологій  з 28 травня по 07 червня в нашому закладі проходив тренінг для педагогів, які володіють комп’ютером на рівні «Активний користувач» за Програмою «Intel. Навчання для майбутнього».
Відповідальною за ефективність проведення тренінгу покладено на Координатора Програми «Intel. Навчання для майбутнього» в Чернівецькій області, керівника комп’ютерного гуртка Т.П Караванову. П’ятнадцять педагогів школи отримають свідоцтво про закінчення комп’ютерних курсів. 
Таким чином, як тільки учні школи відправились на канікули, вчителі посідали за комп’ютери і заходилися активно підвищувати свій професійний рівень, готуватись до нового навчального року.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021