Статистика |
Онлайн всього: 25 Гостей: 25 Користувачів: 0 |
|
Спортивна гордість школи
Учень 10-го класу комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Федір Григорук взяв участь у чемпіонаті України зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху, що проходив з 26 по 30 квітня 2017, де він у складі команди виборов перше місце в естафеті категорії Мікс18.
Вітаємо нашого переможця, бажаємо досягти найвищих спортивних вершин!
![](https://c.radikal.ru/c31/2003/80/91db0532f0f0.jpg)
|
|
|