Нас відвідали представники ОБСЕ
7 вересня Комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відвідали представники місії ОБСЕ (Організації з безпеки і співробітництва в Європі) в Україні. Їх цікавили умови, у яких живуть і навчаються діти з особливими потребами.
Представники ОБСЕ були приємно вражені умовами організації навчально-виховного процесу у школі, атмосферою доброзичливості у відносинах вихованців і педагогів, і, передусім, чистотою і затишком, який панує у відремонтованих класних, спальних та інших побутових приміщеннях закладу.
![](http://s017.radikal.ru/i417/1509/c5/e10d69b32944.jpg)
|