Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:08

| RSS
Головна | Озеленення пришкільного майданчика
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Озеленення пришкільного майданчика

 

    Чудового весняного дня, 24 квітня 2016 року, напередодні Великодніх свят, вихованці, педагоги, працівники та адміністрація комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» взяли участь в озелененні пришкільного майданчика. Саджанці для цієї вкрай необхідної акції збирали усім миром: до цього долучилися і адміністрація, і педагоги, і батьки, і шефи закладу, і спонсори, і просто небайдужі громадяни.

    Суттєву допомогу у цій благородній справі учням та працівникам школи надали наші шефи - керівництво та працівники Управління Поліції охорони в Чернівецькій області. Цього дня представники поліції на чолі з Альоною Чебан, начальником відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області, не лише привезли додаткові саджанці, а й суттєво допомогли дітям та працівникам школи у підготовці ґрунту, викопуванні ямок, вчили дітей як доглядати за рослинами. У процесі висаджування дерев і кущів і діти, і дорослі дослуховувалися порад науковців - представників Ботанічного саду Чернівецького національного університету.

    Загалом під час цієї благородної акції по периметру шкільного майданчика було висаджено понад 60 дерев і кущів. Тепер з вікон класних приміщень школи діти будуть спостерігати, як разом з ними зростатимуть молоді деревця, у посадці яких вони взяли безпосередню участь!

 

    
     
 
     
   
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
 
 
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021