Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:40

| RSS
Головна | Здоровий спосіб життя
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comШлях до успіху

 

З настанням весни будь-яка людина намагається виглядати красивою, шляхетною та успішною. Особливо це стосується молоді підліткового віку.

Вселити в кожну дівчинку впевненість та усвідомлення того, що вона неповторна, стимулювати її подивитися на себе новим поглядом, допомогти знайти в собі внутрішні сили, щоб укріпити особисте фізичне здоров’я, довести, що кожна достойна бути просто щасливою, – саме такою метою перейнялися представники фітнес-центру FitCurves, які завітали 11 травня до нашого закладу.

     

     

Корисні поради щодо здорового способу життя, складання індивідуальної програми фізичного навантаження, рекомендації щодо правильного та збалансованого харчування особливо  уважно сприймалися старшокласницями. Адже, вони йшли від молодих,  гарних та успішних дівчат – інструкторів з фітнесу, майже їх ровесниць. Тому їхні корисні поради не залишили байдужою жодну дівчинку. Доречі, Таня та Наталка, а саме так звали дівчаток-інструкторів, погодилися безкоштовно раз на місяць проводити для вихованок школи-інтернату  практичні заняття.

     

Особлива аура, яка панувала в залі під час тренінгу, створена атмосфера свята і радості, дозволила нашим дівчаткам подивитися на світ іншими очима. Очима щасливих, життєрадісних, впевнених в своїх силах, успішних буковинських панянок.

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021