Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:29

| RSS
Головна | Готуємо українські страви
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Готуємо українські страви

 

     В рамках міждержавного проекту з Аугсбурзьким центром підтримки дітей та юнацтва з вадами слуху «Я розкажу тобі про Україну» в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбувся кулінарний конкурс «традиційна українська кухня».

   
   
   
   
   

     Під час конкурсу учні 1 – 10 класів готували страви української народної кухні: вареники, млинці, пироги з різною начинкою, деруни, вінегрет, голубці, страви з гарбуза та багато іншого, всього того, що підказувала дитяча фантазія. Участь у конкурсі виявилась досить корисною, так як діти вчились замішувати та розкачувати тісто, ліпити вареники, терти картоплю, змагалися між собою у швидкості нарізання овочів та інше. Презентація виготовлених страв супроводжувалась віршами, піснями, цікавими розповідями про походження та корисність овочів та фруктів, що входять до страв української кухні.

   
   

     Конкурс завершився нагородженням переможців та пригощанням виготовленими власноруч стравами товаришів, батьків, педагогів та шкільних кухарів.

    Відеоматеріали про проведення конкурсу та рецепти приготування українських народних страв будуть надіслані друзям в Аугсбурзький центр підтримки дітей та юнацтва з вадами слуху.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021