Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:45

| RSS
Головна | Перше вересня настало!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Перше вересня настало – йде до школи дітвора!

 

     Перше вересня – це свято для учнів нашого закладу, свято для всіх дітей України. Цей день є визначним у житті кожної дитини, він знаменує початок досягнення нових знань, підкорення шкільних вершин. Для учнів 10-го класу нашої школи цей рік буде останнім і вирішальним, він покладе межу між дитинством, шкільними роками та дорослим життям. А для першокласників свято Першого дзвоника буде першим у житті. Перший дзвоник, який покличе на перший урок, і перша вчителька – Ольга Дмитрівна Левицька, яка поведе у цікаву Країну знань, відкриє двері у дивний світ, сповнений переживаннями дитинства, фантазії, допитливості.

     З початком нового навчального року теплими, щирими словами привітала всіх присутніх директор школи Наталія Василівна Ткачук. Вона нагородила почесними грамотами батьків, які протягом літніх канікул допомагали підготувати школу до нового навчального року.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  

    Щастя, здоров'я, успіхів у навчанні побажали школярам гості – наші шефи – Микола Васильович Тимофійчук – заступник начальника управління поліції охорони у Чернівецькій області, Олена Миколаївна Чебан – в.о. начальника сектору кадрового забезпечення поліції охорони, Єфім Шикович Фігерман – пастор євангельської церкви «Шлях перемоги».

    У цей святковий день учні, педагоги, батьки надзвичайно раді були бачити нашого колегу Павла Олександровича Боднарюка, який гідно захищав нашу державу у зоні АТО і після демобілізації приступив до виконання обов'язків лікаря школи.

    Дякуємо вам, наші дорогі воїни – захисники!

    Перший дзвінок покликав дітей на перший урок, який був присвячений нашій Батьківщині – Україні.

 

  
 
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     

    Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними місцями.

    Про історичний шлях від проголошення Незалежності до нової України розповіла старшокласникам вчитель української мови та літератури Жанна Василівна Бойчук. А маленьких українців навчали тому, що «Це – наше і це – твоє» вчителі початкових класів Оксана Романівна Бондаренко та Леся Анатоліївна Аузяк.

 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  

 

  
     
 
     
  

 

Земля, омита кров'ю, буде завше

боротись за святе і за своє.

І Схід, і Захід – все це рідне, наше.

Усе її багатство – це твоє!

Живи, рости і квітни, Україно,

Ти незалежність свою збережи.

Ми вірим в твої сили, наша рідна,

Ми вільно будем жити назавжди!

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021