Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:39

| RSS
Головна | До Міжнародного Дня захисту дітей
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      До Міжнародного Дня захисту дітей

 

    1 червня в пришкільному дитячому таборі «Веселка» при КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулося святкове дійство з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.

    Міжнародний день захисту дітей – це одне з найстаріших  міжнародних свят. За однією із версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Фестивалю човнів-драконів, яке якраз припало на 1-ше червня. Завдяки щасливому випадку цей день збігся із часом проведення «дитячої» конференції в Женеві. Рішення про відзначення цього дня саме першого червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини одним із пріоритетів у своїй діяльності.

    В Україні цей день відзначають з 1998 року. Це свято створене для того, щоб усі діти були рівними у правах, росли здоровими та щасливими і займалися улюбленими справами.

    Під час свята наші учні розповідали вірші, співали жестові пісні про Україну. На завершення свята представники 4-х загонів пришкільного табору «Веселка» намалювали своє щасливе дитинство у школі. Також у цей день відбулися спортивні змагання та естафети між дітьми на спортивному майданчику біля школи. У цей день діти відвідали парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, де проводилися різноманітні фестивалі, конкурси, розваги, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей.

   У другій половині дня до нас завітали представники Управління поліції охорони в Чернівецькій області на чолі з Альоною Чебан – начальником відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони. Вони  привітали наших дітей зі святом, подарували їм подарунки та провели спортивні змагання з педагогами та учнями.

    До нас завітали гості:  Василь Баранчан – головний спеціаліст управління культури Чернівецької ОДА, Віктор Грига - начальник відділу з охорони культурної спадщини, національностей та релігії Чернівецької ОДА, Артур Боштан - заступник начальника управління молоді  та спорту обласної державної адміністрації. Вони подарували нашим вихованцям дитячі книги, блокноти, волейбольні м’ячі та багато солодощів.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021