Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:22

| RSS
Головна | Назустріч 100-річчю В.Сухомлинського
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Назустріч 100-річчю В.Сухомлинського

 

    З нагоди 100-річчя видатного українського педагога Василя Сухомлинського в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулась година спілкування, яку організувала для старшокласників вчитель української мови та літератури Ірина Іллівна Лунга.

    Вона ознайомила учнів зі сторінками біографії та педагогічної діяльності видатного українського вченого, про його невичерпну любов до дітей, про безмежну відданість своїй справи.

    Діти, в свою чергу, зачитували відомі вислови великого педагога сучасності. продемонстрували знання деяких казок, оповідань, легенд, притч, новел, з 1500 творів, яких написав для них Василь Олександрович Сухомлинський. Ці твори видані 53-а мовами світу, загальним тиражем майже 15 млн. примірників. Книга «Серце віддаю дітям» перекладена на 30 мов світу і витримала 54 видання. Загальний тираж його книг становить близько 4 млн. екземплярів на різних мовах народів нашої країни і світу.

    Василь Олександрович Сухомлинський вважав, що «людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний...». Життєвим кредо для наших учнів стали слова великого педагога про те, що «хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам змусити себе до праці і сам вимагати її від себе».

 

    
   

     
    
     
    
   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021