Конкурс малюнків
13 вересня у нашому навчальному закладі за участі наших шефів - представників Управління поліції охорони в Чернівецькій області, відбувся конкурс малюнків «Коли я виросту - стану поліцейським»…
Начальник відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони Альона Миколаївна Чебан розповіла дітям про умови конкурсу та про подарунки, які отримають переможці.
Діти активно долучилися до даного конкурсу. Спілкувалися з поліцейськими. Було дуже цікаво і весело.
![](https://b.radikal.ru/b40/2002/16/4209ae1d0dc9.jpg)
|