Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:48

| RSS
Головна | Розквітай, писанко!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Розквітай, писанко!

 

    Днями біля стін Чернівецької обласної державної адміністрації відбувся фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!», в якому взяли участь і вихованці нашого закладу разом зі своїми наставниками і адміністрацією школи.

    Тут було організовано виставку книг на великодню тематику; національна кухня, концертна програма, майстер-класи з писанкарства та кондитерського мистецтва, благодійна акція «Врятуй життя!» (збір коштів на підтримку онкохворих дітей Чернівецької області).

    У концертній програмі взяли участь дует «Писанка» Чернівецької обласної державної філармонії у складі Народних артистів України – Оксани Савчук та Івана Кавацюка, Чернівецький міський фольклорний театр-студія «Гердан» та учнівські художні колективи Буковини.

    І учасники, і журі конкурсу дотримались дрес-коду – української вишиванки, що становить собою неповторний генетичний код нації, символ величної духовної та культурної спадщини нашого народу.

    Серед 49 писанкових дерев та 78 великодніх рушників гарно вирізнялася експозиція нашої школи. Ми вибороли 3 почесне місце а також грошову винагороду в розмірі 2000 грн. Молодці! Так тримати!

 

    
     
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    

 

 
     
    
     
  
     
    
     
  
     
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021