Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:48

| RSS
Головна | Продовжуємо роботу ресурсно-методичного центру
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Продовжуємо роботу Ресурсно-методичного центру

 

    Як відомо, провідне місце в світовій системі освіти посідає підхід, що базується на ідеях інклюзивного навчання. Пріоритетом інклюзивної освіти є створення освітнього середовища, в якому надається підтримка дітям з психофізичними порушеннями в умовах звичайного класу місцевої школи.

    Це завдання не є легким для педагогів навчальних закладів, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Тому в рамках завдань Ресурсно-методичного центру, з метою  надання інформаційно-консультативної допомоги спеціалістам, що залучені до процесу інклюзивного навчання, 15 лютого в нашому закладі відбулась робоча зустріч з педагогами Вижницького та Кельменецького районів, що навчають дітей з особливими освітніми потреба в масових школах. До нас завітали вчитель-логопед Лукавецької ЗОШ Н.О.Фочук, вчитель початкових класів Мигівського НВК (опорний заклад) Г.М.Клим, вчитель початкових класів Росошанівського НВК І.В.Федорюк та мама одного з учнів вищевказаного закладу.

    Гості відвідали урок математики в 4-Б класі, який провела вчитель початкових класів Ю.С.Курик, урок природознавства в 3-Б класі, який провела вчитель початкових класів О.Р.Бондаренко та індивідуальне заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови, що провела сурдопедагог О.В.Новосадська. Тут вони мали можливість ближче ознайомитись з методикою навчання дітей з особливими освітніми проблемами, особливостями слухо-мовленнєвої реабілітації дітей з порушенням слуху, збагатити досвід спілкування з дітьми, що мають знижений слух.

    Зустріч завершилась обговоренням спільних проблем, що виникають в процесі навчання дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021