Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:49

| RSS
Головна | Відзначаємо Міжнародний День людей з інвалідністю
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Відзначаємо Міжнародний День людей з інвалідністю

 

    Щороку шкільна родина КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відзначає Міжнародний День людей з інвалідністю гучним дійством, на яке запрошує гостей і проголошує про  свої повні права у суспільстві, незважаючи на індивідуальні особливості своїх вихованців, які потребують трошки більше допомоги, підтримки і любові, як і всі діти на Землі, хочуть жити у добрі, радості і мирі.

    В цьому році до нас традиційно завітали наші шефи – начальник Управління поліції охорони в Чернівецькій області Сергій Сергійович Чеботар та начальник кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області Альона Миколаївна Чебан. Вперше на нашому святі побував керівник громадянської організації «Чернівецьке об'єднання «Захист»», координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Бойко. Особливим гостем на заході була випускниця нашої школи 1960 року Софія Іванівна Сімак, син якої Валерій Євгенович Сімак, директор фірми «Мерседес-сервіс» є постійним спонсором і меценатом нашого закладу, щороку робить подарунки нашим дітям.

    Учні дуже старанно готувались до цього дня, підготували танці, вірші, пісні, пісні у жестовому виконанні, флешмоб, музичні композиції, в яких розповідали, що вони є палкими патріотами України, люблять свою рідну землю, батьків, вчителів, свою рідну школу, всю нашу шкільну «Родину».

    Наші діти дійсно особливі, адже вони вміють по-особливому переживати чужий біль, вміють співчувати і любити, вірять в добро та вміють підтримувати один одного. І, саме вони навчають нас, дорослих толерантності, навчають цінувати найдорожче - здоров'я і життя, навчають радіти кожному дню, кожному моменту спілкування. У школі вони зростають, навчаються, мужніють, радіють і відчувають себе потрібними і щасливими.

     Шановні друзі! Більше фото- і відеоматеріалу ви зможете переглянути/завантажити, скориставшись наступним посиланням:

Переглянути / завантажити фото і відео >>

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
     

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021