Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:37

| RSS
Головна | Педагогічні читання - 2914
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
 

          Педагогічні читання 2014 

       Педагог КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Оксана Романівна Бондаренко взяла участь у ХV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічні читання – 2014» з проблеми: «Демократичні перетворення України і її глухі та слабочуючі громадяни», що була організована громадською організацією «Асоціація сурдопедагогів та піклувальників про осіб з вадами слуху «Інституту сурдопедагогічної політики» під головуванням Президента організації, завідувача кафедри сурдопедагогіки імені М.Д.Ярмаченка ВКПП НПУ імені М.П.Драгоманова, доктора психологічних наук, професора Людмили Іванівни Фомічової і відбулась у квітні в м. Києві.

       Розпочалась конференція привітанням високо посадовців, членів Наглядової Ради, громадських організацій та інших учасників конференції.

       На конференції з доповідями виступили:

  • провідний спеціаліст інституту інноваційних технологій Міністерства освіти і науки України Галина Федорівна Лобайчук;
  • доктор історичних наук, професор, академік Академії наук вищої освіти, завідувач кафедри етнології інституту історичної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова Петро Макарович Чернеча;
  • доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичного виховання та здоров’я Олександра Дмитрівна Дубогай;
  • член-кореспондент НАПН України, доктор психологічних наук, професор, завідувачка лабораторії нових інформаційних технологій навчання інституту психології імені Г.С.Катюка НАПН України Марина Лазарівна Смульсон;
  • генеральний директор центру слухової реабілітації «Аврора» Олександр Іванович Радченко та інші. 

   
    

       Професор Л.І.Фомічова виступила з доповіддю на тему: «Політика, демократичні цінності та активність вибору громадян України».

      Директор НВП «ВАБОС», доктор біологічних наук Б.С.Мороз доповів про «Новітні технології як база ефективної реабілітації та практичної соціалізації людей з вадами слуху».

     Заступник генерального директора центру слухової реабілітації «Аврора» з медичних питань В.Е.Федорук виступив з доповіддю на тему: «Дошкільна ланка освіти глухих та слабочуючих – запорука майбутнього успіху шкільного навчання».

    Старший викладач кафедри сурдопедагогіки імені М.Д.Ярмаченка ІКПП НПУ імені М.П.Драгоманова О.І.Трикін доповів про «Форми синхронного сурдоперекладу новин на телеканалі України».

    Член ГО «Інституту сурдопедагогічної політики», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри сурдопедагогіки імені М.Д.Ярмаченка ІКПП НПУ імені М.П.Драгоманова доповіла про «Адаптацію текстів за видами речень та узагальнюючих і абстрактних слів».

      Для більш детального ознайомлення з матеріалами Конференції відсилаємо вас на відповідну сторінку сайту НПУ ім. М.П.Драгоманов:  «Педагогічні читання – 2014» .  

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021