Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:09

| RSS
Головна | Квітневе засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Квітневе засідання педагогічної ради 2018

 

    10 квітня в нашому закладі відбулось засідання педагогічної ради з проблеми «Формування мотиваційного компоненту мовленнєвої діяльності учнів з особливостями психофізичного розвитку на уроках та в позаурочний час в світлі концепції нової української школи. Єдність вимог педагогічного колективу щодо практичного використання словесного мовлення учнями та залучення батьків до постійного вербального спілкування з їхніми дітьми».

    З доповіддю на засіданні педагогічної ради школи виступила інструктор слухового кабінету Н.Г. Скубак. Вона поділилась інформацією, отриманою нею на курсах підвищення кваліфікації, що проводила, провідний спеціаліст лабораторії сурдопедагогіки Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, кандидат педагогічних наук О.Ф.Федоренко в м. Житомир, в лютому 2018 року.

    Виступ Ніни Григорівни супроводжувався тренінговими вправами, до яких долучилися всі члени педагогічної ради школи.

    В обговоренні доповіді взяли участь вчителі початкової школи, педагоги, які проходять он-лайн курси для вчителів 1-х класів і навчатимуть першокласників у новому 2018/2019 н.р. Так О.Р.Бондаренко поділилась досвідом формування ключових життєвих компетентностей учнів з особливостями психофізичного розвитку в світлі концепції НУШ. Н.Ю.Бачинська розповіла про застосування педагогами методів викладання, заснованих на співпраці (ігри, проекти – соціальні, дослідницькі експерименти). С.О.Процюк здійснила моделювання ранкових зустрічей з учнями спеціальної школи. О.Д.Левицька поділилась особливостями проведення вправи «Щоденні 5 завдань» з учнями з порушеннями психофізичного розвитку. Ю.С.Курик здійснила моделювання нового освітнього простору в школі для учнів з особливостями психофізичного розвитку.

    Члени педагогічної ради дійшли висновку про необхідність проходження он-лайн курсів для вчителів 1-х класів всіма педагогами початкової школи.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
 
 
    
     
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021