Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:49

| RSS
Головна | Шлях до Олімпу
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comШлях до Олімпу


Саме під такою назвою в закладі відбувся загальношкільний спортивний захід для учнів 5 – 10 класів, який підготував вчитель фізичного виховання Фукс Альберт Олександрович. Метою проведення цього заходу було виховання свідомого ставлення учнів до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності, формування гігієнічних навичок та засад здорового способу життя, зміцнення фізичного, духовного, психічного здоров’я дитини з вадами слуху, утвердження загальнолюдських цінностей.Під час проведення цього заходу діти ознайомились із спортивними досягненнями українських спортсменів, чемпіонів Олімпійських ігор різних років, ознайомились з історією виникнення і розвитку олімпійського руху, із символікою олімпійських ігор, грали в різні ігри спортивної тематики, розгадували кросворди, а також згадали про досягнення власних, шкільних чемпіонів, учасників міських та обласних змагань з різних видів спорту, таких як обласна Спартакіада «Повір у себе», першість обласного центру «Інваспорт», турнірів до Дня Збройних сил України та ін.

Нам є чим гордитися, адже учень 8-го класу нашої школи Сергій Бойчук є неодноразовим чемпіоном, який здобув 15 медалей на змаганнях не тільки обласного а й всеукраїнського рівня.Система організації шкільної фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи спрямована на реалізацію основних напрямів Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті та комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації». Урочна та позаурочна форми організації фізичної культури забезпечують всебічний гармонійний розвиток особистості учнів. Адже фізичне виховання дитини невід’ємне від виховання морального і розумового.

На уроках фізкультури вчитель фізичного виховання не тільки формує життєво-важливі рухові вміння і навички, а й надає учням знання про власне здоров’я як важливий елемент загальнолюдської культури, основи здорового способу життя та раціональні прийоми запобігання порушення стану здоров’я.

Адміністрація та педагогічний колектив школи приділяє велику увагу проблемі збереження здоров’я учнів та формування в них здоров’язберігаючих компетентностей, поповненню спортивної бази школи. Так, до послуг учнів спортивний зал та шкільне подвір’я, де розміщено спортивні майданчики: футбольний, волейбольний, баскетбольний. У спортивному залі встановлено еліптичний тренажер «Борнео», фітнес комплекс «Максима», бігова доріжка (механічна та електрична), велоергометр, тенісні столи. Тут діти залюбки займаються спортом, спортивними іграми, готуються до змагань.

  


  

    

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021