Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:31

| RSS
Головна | Подорож у світ професій
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Подорож у світ професій

 

    Основне завдання спеціальної школи – допомогти дитині з особливими освітніми потребами соціалізуватись в суспільстві, здобути знання, професію, яка буде відповідати її здібностям та можливостям для забезпечення її гідного існування. Тому питання вибору професії постійно стоїть на порядку денному в нашому закладі.

    Так, 26 листопада, до нас завітали: провідний фахівець з профорієнтації Чернівецького центру занятості Юлія Борисівна Кузменюк, майстер виробничого навчання Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Марія Дмитрівна Сторощук та випускниця нашого закладу а нині студентка групи № 17 другого курсу училища радіоелектроніки з професії «Оператор комп′ютерного набору; фотограф; секретар керівника (організації, підприємства, установи)» Каріна Булига. Вони організували для наших старшокласників заочну подорож у світ професій де ознайомили дітей з професіями, які можна здобути у вищому професійному училищі радіоелектроніки, умовами навчання та проживання у гуртожитку, отримання стипендії тощо. Про реалії навчання в училищі розповіла Каріна Булига. За два роки навчання в училищі вона зрозуміла, що для досягнення успіху головним є старанність і бажання вчитися. Багато запитань виникло у старшокласників до  фахівця міського центру зайнятості. Учні хотіли знати де можна отримати консультації з приводу працевлаштування, куди можна піти вчитися та як обрати професію, що буде максимально відповідати їхнім нахилам та здібностям.

     Найпереконливішими були слова нашої випускниці про те, що тільки бажання і наполеглива праця є запорукою успіху у навчанні та здобутті затребуваної професії.

 

    
     
     
    
     
    
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021