Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:41

| RSS
Головна | Червоний хрест
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Червоний Хрест

 

    Як зберегти життя і здоров'я, як надати допомогу постраждалій в екстремальній ситуації людині, як, врешті решт, правильно поводитись на дорозі під час вуличного руху? Всі ці питання дуже хвилюють учнів нашого закладу – дітей з особливими потребами.

    Тому до школи завітали волонтери – студенти Буковинського державного медичного університету та провели майстер-клас з надання першої домедичної допомоги.

    З 2000 року Всесвітній день надання першої медичної допомоги проводиться щорічно в другу суботу вересня. Ініціатором його проведення виступають національні організації — члени Міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. Тобто рішення прийняте для звернення уваги на оперативність та важливість надання домедичної допомоги. Для цього при обласній організації Товариства Червоного Хреста України створено загін швидкого реагування. Майстер клас провела керівник загону – студентка Буковинського державного медичного університету Ганна Боголюдова.

    А для учнів молодших класів в рамках акції «Безпека руху на дорозі» провели бесіду фахівці з персоналу підприємства «СЕ Бортнетце – Україна» Юлія Білюк та Оксана Грешко.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021