Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:31

| RSS
Головна | Відзначаємо День соборності України
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Відзначаємо День соборності України

 

 

    На виконання розпорядження департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації «Про відзначення у 2016 році в Чернівецькій області Дня Соборності України» в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» розроблено і частково виконано план заходів щодо відзначення в області історичної дати – Дня Соборності України.

    13 січня у всіх класах закладу проведено класні  години, присвячені Дню Соборності України на тему «День соборності України – символ національного єднання українського народу».

    19 січня проведено патріотичний флеш-моб «Одна єдина Соборна Україна», після якого по класах пройшли відеоуроки присвячені Дню Соборності України.

    Розпочато роботу по створенню тематичних виставок, презентацій, присвячених становленню Соборної держави України, підготовки до  конкурсів стіннівок, малюнків: «Соборна Україна – це значить, що наша Держава єдина», «Я славлю свою рідну Україну», «День Соборності України».

    У зв'язку із введенням в закладі з 21.01.16 карантину загальношкільний захід  «Україна суверенна: від витоків до сьогодення» та конкурс читців «Ми діти твої, Україно» перенесено на інший термін.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021