Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:31

| RSS
Головна | Прийом в члени УТОГ 2018
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Прийом в члени УТОГ - 2018

 

    17 квітня в нашому закладі відбулась урочиста подія – прийом в члени УТОГ учнів, які досягли 14-літнього віку. 2018 рік – це знаменна подія для Українського товариства глухих. 4 червня УТОГу виповнюється 85 років. До складу УТОГ входять  обласні та територіальні організації УТОГ, які об’єднують майже 50 тисяч громадян України з порушеннями слуху та мови. Метою створення УТОГ є організаційне об’єднання нечуючих громадян України та надання їм допомоги в професійній, трудовій і соціальній реабілітації, захисті їх законних прав і інтересів та утвердженні статусу громадян, всебічно інтегрованих у суспільство.

           Сьогодні велику п’ятдесятитисячну родину УТОГ поповнюють нові обличчя - учні нашої школи:

Ярослава Осадчук

Надія Зеленчук

Ольга Бойчук

Андрій Рогович

Вікторія Рудой

Євген Білий

Мірік-Вадим Бамбуляк

    Привітати нових членів та вручити їм квитки УТОГ прийшли голова Чернівецької обласної організації УТОГ Людмила Іванівна Дубровіна, інструктор УТОГ, педагог нашого закладу Валентина Петрівна Загута, голова первинної організації УТОГ спецшколи-інтернату №2 Жан Мірча-Вілівич Тарнавський.

    Ця подія перетворилась в справжнє свято завдяки виступу студентів першого курсу коледжу мистецтва ім. Сидора Воробкевича під керівництвом режисера коледжу Костянтина Васильовича Мадея. Адже в складі учасників концерту була випускниця нашої школи Ірина Тузик, яка нарівні з чуючими студентами брала участь в пантомімах, читала вірші та співала пісні у жестовому виконанні.

    У заключному вітальному слові  директор закладу Наталія Василівна Ткачук висловила глибоку подяку керівництву УТОГ за багаторічну підтримку нечуючих випускників нашого закладу у всіх сферах життя, захисті їхніх прав та інтересів, можливості реалізувати себе повноцінними громадянами України.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  
 
  
     
 
     
  
 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021