Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:46

| RSS
Головна | Он-лайн конференція з ВАБОС
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comОн-лайн конференція з ВАБОС


В рамках співпраці з ресурсним консультативно-методичним центром корекційної роботи та інклюзивного навчання 14 грудня в КЗ «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа-інтернат №2» відбулась в он-лайн режимі конференція з представниками НВП «ВАБОС» м. Києва.

В конференції взяли участь: заступник генерального директора ВАБОС Володимир Володимирович Конюшняк; педагог, провідний фахівець з питань реабілітації та навчання НВП «ВАБОС» Тетяна Володимирівна Богданович; лікар, старший науковий співробітник відділення мікрохірургії вуха та отонейрохірургії інституту отоларингології НАМН ім. професора Коломійченка Ілона Анатоліївна Срібняк.

З нашого боку на конференції були присутні педагоги школи, які займаються з дітьми, що були проімплантовані раніше, а також батьки тих учнів, яких цікавить питання кохлеарної імплантації.І.А.Сребняк в своїй презентації висвітлила питання діагностики порушень слуху та медичні аспекти підготовки до кохлеарної імплантації.

Т.В.Богданович більш детально зупинилась на питанні реабілітаційної роботи з дітьми в післяопераційний період.

Батьки, в свою чергу, мали можливість спілкуватись з науковцями в режимі он-лайн, задавати питання, і, як то кажуть, з перших вуст отримувати кваліфіковані відповіді від провідних спеціалістів країни.

На сам-кінець учасники конференції домовились про наступні кроки в співпраці, розширенні контингенту учасників спілкування.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021