Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:19

| RSS
Головна | Збори батьківського активу
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Засідання батьківського активу

 

    В нашому закладі є традиція – напередодні навчального року на спільних зборах батьків, членів піклувальної ради відзначати досягнення, позитивне в роботі закладу, а разом із тим, акцентувати увагу на помилках та упущеннях в роботі за попередній навчальний рік та окреслювати пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку спеціальної освіти. Початок нового навчального року – це завжди для нас, педагогів та батьків, є очікування чогось нового, більш досконалого, це нові плани та перспективи, зміни та сподівання на краще.

    Ось і сьогодні, першого вересня, в нашому закладі під головуванням директора школи Наталії Василівни Ткачук відбулись збори батьківського активу, де мова йшла про спільну діяльність адміністрації, працівників та батьків в управлінні закладом, про затвердження батьківського комітету, піклувальної ради комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» на 2016/2017 н.р., перспективи діяльності закладу в світлі Концепції «Нової української школи», про готовність школи-інтернату до нового 2016/2017 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, про реалізацію шкільних проектів «Збережімо тепло в школі» та «Шкільний спортивний майданчик», про співпрацю закладу з Волонтерським рухом щодо оформлення сенсорної кімнати та напрямки господарської діяльності на 2017 рік. Затвердження переліку ремонтних робіт, які відповідно до перспективного плану, планується реалізувати в 2017 році та про участь у благодійних акціях на підтримку військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО.

    Батьки, присутні на зборах, висловили глибоку подяку адміністрації школи, педагогам, обслуговуючому персоналу за велику роботу, проведену під час літніх канікул по підготовці до нового навчального року. Вони були в захваті від того, якою світлою, оновленою, відремонтованою розпочинає школа свій новий рік життя, що надихає педагогів, учнів та їх батьків на нові досягнення і звершення в навчанні і роботі.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021