Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:46

| RSS
Головна | Підвищуємо кваліфікацію
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

        Підвищуємо кваліфікацію


 

    За твердження видатного українського педагога В.О.Сухомлинського витоки здібностей, обдарувань дітей – на кінчиках їх пальців. Від пальців ідуть струмочки, які дають наснагу творчій думці. Іншими словами, чим більше майстерності в дитячих долоньках, тим розумніше дитина.

    Тому педагоги КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» 5 січня зібрались на майстер-клас на тему: «Використання нетрадиційних технік малювання на склі», який провела вихователь О.Є.Козар. Тут вони ознайомились з такими техніками малювання на склі, як кляксографія звичайна, кляксографія з трубочкою, з ниточкою, малювання штампами з пінопласту, паперу, листя, сухим пензликом, зубною щіткою, малювання руками (Хепінг), малювання пальчиками, крапкове малювання, використання трафаретів, розбризкування та на практиці засвоїли деякі техніки малювання на склі.

 

   
   
   
   

    Вихователь В.П.Загута провела для педагогів майстер клас на тему «Мистецтво орігамі». Тут педагоги мали можливість більше дізнатись про історію виникнення мистецтва орігамі та вдосконалити практичні навички у складанні з паперу різноманітних фігурок. Валентина Петрівна продемонструвала педагогам вироби з паперу, виготовлені руками дітей, які не раз прикрашали виставки дитячих робіт.
 

 
     
 
     
 
     
 

    Робота пальцями рук дає позитивний результат у вихованні дітей з особливими освітніми потребами, розвиває дрібну моторику, активізує, стимулює ті ділянки, які відповідають за пам’ять і розвиток малюка. Складаючи різні фігурки з паперу, дитина навчається бути акуратною, точною, терплячою і посидючою, розвивається її пам’ять, мислення, мовлення. 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021