Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Понеділок, 16.09.2019, 14:16

| RSS
Головна | Гості з Донеччини
Меню сайту

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comГості з Донеччини 


В рамках співпраці між освітянами Буковинського та Донецького краю уже втретє у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» перебувають педагоги та учні Донецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №19. 

Під час зустрічі, яка відбулася 26 жовтня 2012 року в актовій залі Чернівецької школи-інтернату №2 гостей привітали начальник управління змісту освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації  Ю.М. Куриш, директор Чернівецької школи-інтернату №2  Г.Т. Торська, які поділилися здобутками освіти Буковини, зокрема, навчального закладу. Представники Чернівецької школи-інтернату № 2 презентували навчально-методичні досягнення у роботі з дітьми з особливими потребами, напрацювання педагогів та учнів у проектній діяльності.

Гості мали змогу ознайомитись з культурною спадщиною нашого краю під час перегляду відеороликів про Буковину, Чернівці та школу-інтернат.

Представники делегації Донецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №19 Марина Семенівна Чуйкова, заступник директора школи з виховної роботи, Рита Володимирівна Козинець, вчитель світової літератури, Людмила Павлівна Міренич, вчитель історії, Оксана Олександрівна Садкова, вчитель трудового навчання - презентували Донецький край, надбання та досягнення педагогів та вихованців Донецької спецшколи-інтернату №19.

 


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2019