Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:15

| RSS
Головна | Відзначаємо 70-річчя Володимира Івасюка
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Відзначаємо 70-річчя Володимира Івасюка

 

    5 березня, вихованці закладу зібрались у Світлиці дозвілля для того, щоб відзначити 70-річчя видатного українського композитора, чиї пісні стали музичними символами нашої держави, автора славетної «Червоної рути», нашого земляка, що народився тут у нас на Буковині, в м. Кіцмань, Володимира Івасюка. Захід організувала і провела вчитель музики Ярослава Михайлівна Федик.

    Своєю творчістю Володимир Івасюк відкрив нову епоху в розвитку сучасної української музики. Понад три десятиліття тому на піку своєї творчості й слави він пише свої шедеври. Ті пісні виблискували нібито діаманти. Усе так складалося, що Небо, немовби відчувало час, якого в майстра залишилося зовсім небагато, дарувало йому найдивовижніші свої відтінки та кольори. З того часу українська Івасюкова пісня полонила якщо не світ, то півсвіту напевно.

    На захід завітали працівники відділу мистецтва Обласної наукової бібліотеки Любов Шилюк та Богдана Сойма, які ознайомили вихованців з музичними творами, пісенними збірниками, родинними світлинами Володимира Івасюка, що зберігаються в обласній бібліотеці.

    Вихованці нашого закладу продемонстрували неабияке знання біографії та творчості видатного композитора. У їх виконанні прозвучали найулюбленіші пісні нашого земляка.

    Незалежна Україна шанує видатного композитора. Володимиру Івасюку присвоєно почесне звання Героя України. Пісні Івасюка є національним скарбом. Нехай водограй його таланту очищує нас від буденної суєти, а його пісні завжди будуть поміж нас.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 

 

    
     
 
     
    
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021