Статистика |
Онлайн всього: 24 Гостей: 24 Користувачів: 0 |
|
Подарунок від волонтерів
Вихованці, педагогічний колектив комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» висловлює щиру подяку ГО «Волонтерський рух Буковини» в особі Пономарьової Катерини Олександрівни, Савки Наталії Володимирівні, Акімовій Лідії Сергіївні та члену виконкому цієї організації Голобородько Андрію Володимировичу за 7 чудових конструкторів, які вони подарували дітям для занять гуртка «Юний конструктор».
![](http://i056.radikal.ru/1703/23/1ff566051305.jpg)
|
|
|