Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:37

| RSS
Головна | День цивільного захисту
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      День цивільного захисту

 

    Відповідно до п.13.3 Плану основних заходів цивільного захисту Департаменту освіти і науки ОДА на 2018 рік, затвердженого наказом ДОН від 21.03.2018 №136 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту закладів освіти Чернівецької області на 2018 рік», 4 травня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» проведено День цивільного захисту.

    Відповідно до Плану проведення Дня цивільного захисту, затвердженого начальником цивільного захисту – директором нашого закладу Н.В. Ткачук, заходи проводилися у чотири етапи.

    На першому етапі у світлиці дозвілля школи відбулася загальношкільна лінійка, на якій начальник штабу ЦО, заступник директора з НВР Т.В. Черленюк і педагог-організатор М.Ю. Фалібога визначили основні завдання Дня цивільного захисту.

    Другий етап включав безпосередній хід тренування постійного складу закладу на випадок надзвичайної ситуації: оповіщення і збір, прийняття рішень і постановка завдань, розбір проведеного тренування.

    На третьому етапі проходили перегляди фільмів, проводилися вікторини, конкурси, змагання та презентації проектів наших вихованців з питань цивільного захисту.

    Завершилися День цивільного захисту обговоренням результатів у Світлиці дозвілля: директор закладу, начальник цивільного захисту Н.В. Ткачук підвела підсумки проведених заходів.

 

    
   

     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021