Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:09

| RSS
Головна | День цивільного захисту
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      День цивільного захисту

 

    19 травня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» було проведено День цивільної оборони. Він розпочався з загальношкільної лінійки, яку відкрила начальник штабу ЦО – заступник директора з НВР О.Р.Бондаренко. В своєму виступі вона зазначила, що готуючись до членства у Європейській спільноті, Україна з-поміж багатьох юридично-правових зобов’язань взяла на себе обов’язок забезпечити громадянам безпечні та здорові умови життєдіяльності. Але ми й самі повинні вміти про себе подбати. Кожен з нас повинен вміти захистити своє життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха.

    Тому і сьогодні «День ЦЗ» та комплексне об’єктове тренування з метою підвищення знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях розпочався у найменших вихованців закладу – дошкільнят - годиною безпеки на тему: «Про небезпечні речі потрібно знать малечі». Для учнів підготовчого – 1-го класів було проведено виховну годину на тему: «Вогонь друг – вогонь ворог».

    «Скажемо НІ! Усім пожежам на Землі!» - так називався позакласний захід для учнів 2- 4-х класів.

    Ситуативне заняття «Іскру гаси до пожежі» провели для учнів 2-Б, 5-го та 6-Б класів, а у «Світлиці дозвілля» для старшокласників було проведено брейн-ринг на тему «Поведінка людей у надзвичайних ситуаціях».

  
     
 
     
  
     
  
     

    ІІ етап – комплексне об’єктове тренування постійного складу закладу на випадок пожежі (КОТ) проводився з метою перевірки реальності плану реагування при виникненні пожежі. Тут відпрацьовувались такі навчальні питання як оповіщення і збір, прийняття рішень і постановка завдань, проведення евакуації, дії ланки пожежогасіння, розбір проведеного тренування.

    На ІІІ-му етапі відбулися перегляди фільмів, проведення вікторин, конкурсів, змагань, презентації проектів. Так дошкільнята та учні 1-го класу грали в дидактичні ігри з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності, учні 2-4-х класів переглядали відеоматеріали, що висвітлюють питання надзвичайних ситуацій, учні 5-10-класів презентували проект «Природні катаклізми». На 4-му уроці дошкільнята разом з учнями 1-го класу, а також учні 1-4-х класів грали в музично-спортивні ігри. Для старшокласників працівники закладу провели заняття з медичної підготовки, спортивні естафети та змагання.

    Завершився цей день казковою феєрією, яку підготували для молодших школярів наші дошкільнята, де мама Коза разом зі своїми козенятами навчили невихованого Вовка правилам безпечної поведінки.

     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     

    Начальником ЦЗ школи – директором школи Н.В.Ткачук, начальником штабу ЦО – заступником директора з НВР О.Р.Бондаренко та педагогом-організатором Т.В.Лушпай було проведено конкурсні огляди наочної агітації з цивільного захисту (стіннівок, фотомонтажів, листівок, плакатів) на тему: «Захист людини у надзвичайних ситуаціях», «Дії учнів у разі можливих аварій, катастроф та інших надзвичайних ситуацій», «Санітарна обробка людей», «Рятівник очима дітей», виставки дитячої творчості. Під час обговорення проведення Дня ЦЗ і КОТ з керівним складом та відповідальними особами було відзначено високий рівень підготовки проведених заходів, усвідомлення всіма учасниками заходів з ЦЗ державної та суспільної значущості забезпечення безпеки життєдіяльності населення, збереження головної цінності – громадян, їхнього здоров’я і життя у час, коли людство переживає важливий критичний період своєї історії – період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації.

     
  
     
  
     
  
     
 
     
  

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021