Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:20

| RSS
Головна | Бал ввічливості
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comБал ввічливості 


14 березня в приміщенні актового залу нашого закладу вихователь Валентина Петрівна Загута провела загальношкільний захід «Бал ввічливості».

В ході проведення заходу діти мали змогу узагальнити свої знання про секрети вихованої людини, правила поведінки в школі, вдома, в громадських місцях. Цьому сприяв показ слайдів з малюнками, відео та інсценізація різних ситуацій, читання віршів, приказок та прислів’їв про ввічливість. При проведенні заходу діти виконували різні дидактичні вправи: «Промов фразу», «Продовж речення», грали в дидактичні ігри: «Ми – ввічливі діти», «Заборонено – дозволено». Після проведення вправ, ігор, інсценівок діти змогли з допомогою вихователя скласти правила поведінки в різних ситуаціях, громадських місцях, використовували чарівні ввічливі слова, що зігрівало серця присутніх у залі.

Не обійшлося і без костюмованих дійових осіб, таких як: Фея Ввічливості, Мушкетер, Баба Яга, Червона Шапочка, які досить артистично виконували свої ролі, стали окрасою заходу та викликали зацікавленість і захопленість глядачів.

Із ще більшою цікавістю діти переглянули відео «Бал ввічливості», що відбувався в іншому навчальному закладі та відео Новорічного балу старшокласників у нашій школі з подальшим обговоренням правил поведінки, яких дотримувались чи не дотримувались їхні товариші.

На завершення присутні в залі зачитали пам’ятку про ввічливість та народну мудрість: «Ніщо не коштує так дешево, але цінеться так дорого, як ввічливість». А на згадку про участь в заході герої дійств подарували всім учасникам символічні весняні сонечка.

 

  
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021