Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:47

| RSS
Головна | Батьківські збори
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Батьківські збори

 

    15 вересня в нашому закладі відбулись загальношкільні батьківські збори на тему «Роль сім'ї у формуванні загальнокультурних компетентностей, мотивації до здорового способу життя».

    Про організаційні аспекти навчально-виховного процесу закладу у світлі Концепції «Нова Українська школа» та Закону України «Про освіту» розповіла присутнім директор закладу Н.В.Ткачук.

    З державними вимогами до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з особливими освітні ми потребами  ознайомила батьків заступник директора з навчально-виховної роботи Т.В.Лушпай.

    Про формування сприятливого клімату в сімейних взаємостосунках та методи уникнення конфліктних ситуацій та суїцидів вела розмову соціальний педагог Л.Г.Білик.

    Про запобігання бездоглядності, правопорушенням та інших асоціальним явищам серед підлітків розповів представник ювенальної превенції Чернівецькій області М.Г.Любківський.

    Фахівець з персоналу німецької фірми «СЕ БОРДНЕТЦЕ – УКРАЇНА» Оксана Гришко розповіла присутнім про перспективи працевлаштування випускників зі зниженим слухом, їхні гарантовані права та пільги.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  

     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021