Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:17

| RSS
Головна | Ось ми які!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

     Ось ми які!

 

    Учні 6-Б класу КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» дізнались про те, що батько їхнього однокласника Костянтин Ільїн потрапив у книгу рекордів України як найсильніша людина України 2014 року і захотіли створити книгу рекордів нашого закладу.

    Під керівництвом класного керівника вчителя математики Наталії Борисівни Борлодян вони задумали проект, в процесі роботи над яким захотіли дізнатися про те, чи все ми знаємо про себе? Що в мені особливого? Хто поруч зі мною?

    Шестикласники провели дослідження і встановили найвищого, найнижчого, найважчого, найлегшого, найстаршого, наймолодшого старшокласника, дізнались про те, у кого найбільша родина, найбільший розмір ноги, найдовше волосся, хто найближче і найдальше живе від школи, хто найкращий учень згідно семестрових оцінок, хто найсильніший, тому що носить найважчий портфель та ще багато цікавого про  старшокласників закладу. Так, наприклад, учениця 10-го класу Ірина Тузик витратила на вишивки 5 км ниток, якими можна було б обмотати по периметру нашу школу 20 разів! Водночас учасники проекту непомітно для себе значно розширили і розвинули свої просторові уявлення про одиниці вимірювання довжини, маси, часу.

 

   
   
   

 

    Присутні на захисті проекту «Ось ми які!» отримали масу задоволення, адже багато хто з них стали рекордсменами, були нагороджені відповідними дипломами і потрапили до книги рекордів школи.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021