Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:16

| RSS
Головна | Граючись, зростаємо
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Граючись, зростаємо!

 

    Ще не минув місяць від початку навчального року, а дошкільнята КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» – діти з особливостями психофізичного розвитку, - вже звітували про те, чого вони навчились за цей період перебування в закладі.

    А знають вони вже і назви диких тварин, і вміють пізнавати їх за зовнішнім виглядом, способом пересування та харчування, середовищем існування. Знають цифри «1» - «2», розрізняють поняття «великий» - «малий», «один» - «багато». Проявляють не абиякий інтерес до української народної казки, вміють працювати з роздатковим матеріалом, вміють вимовляти багато звуків, нових слів. Люблять слухати музику і відтворювати під музику рухи, поєднуючи їх з текстом гри. Вчаться бути спритними, кмітливими, активними, старанними, бути добрими та ввічливими по відношенню один до одного.

    Всі ці уміння і навички дошкільнята продемонстрували на відкритому бінарному занятті з предметів «Ознайомлення з навколишнім» та «Рухливі ігри» на тему «Допоможемо бабусі», яке провели дефектолог Є.С.Бодруг, вихователь Г.М. Маслей та музичний керівник І.І.Нємцева.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
 
     
  
     
  
     

   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021