Статистика |
Онлайн всього: 23 Гостей: 23 Користувачів: 0 |
|
Міждержавна зустріч
В рамках Спільної операційної програми «Румунія-Україна» 2014-2020 8 вересня 2016 року відбулася робоча зустріч представників Сучавської повітової ради та Чернівецької обласної ради. Порядок денний зустрічі: «Пріоритетні питання у галузі освіти». В зустрічі взяла участь директор нашого закладу Наталія Василівна Ткачук.
![](https://a.radikal.ru/a12/2002/ca/6c16c724bf5b.jpg)
|
|
|