Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:35

| RSS
Головна | Продовжуємо міжнародну співпрацю
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

        Продовжуємо міжнародну співпрацю


 

    Починаючи з 2007 року, триває співпраця КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» з Аугсбурзьким Центром підтримки дітей та юнацтва з вадами слуху.

   Так, і в цьому навчальному році, відбувся захист проекту учнів початкової школи «Я розкажу тобі про Україну», присвяченого нашим друзям з Німеччини, до якого діти почали готуватись з вересня місяця. Учні підготовчого класу знайомились з рушником – народним символом України, малювали орнаменти, якими оздоблюють українські рушники. Першокласники назвали свій проект «Намалюю Україну». Учні 2-А класу розширювали свої знання про державні та народні символи України, вивчали вірші, пісні про герб, прапор та народні символи України – вербу та калину, до кожного віршика підготували малюнки. Дівчатка 2-Б класу зібрали відомості про квіти українського віночка: барвінок, безсмертник, волошки, цвіт яблуні, калини, деревій, любисток, руту, мальву, ромашку, мак, підготували віршики та символічний український танок. Третьокласники вивчали, досліджували великі і малі річки України. Проектна діяльність учнів 4-Б класу була також присвячена народним символам України, а учні 4-А класу побажали розповісти про рідний край – Буковину.

    Свої дослідження учні початкових класів оформили в яскраві, змістовні мультимедійні презентації, які вони продемонстрували під час захисту проектів і підтверджували піснями, віршами, танцями. Але найбільше вразив виступ дошкільнят, які підготували інсценівку до пісні «Ми маленькі українці».

 
   
   
   
   
   

    Коло наших друзів з Німеччини розширюється. Нещодавно до школи завітав  координатор проекту «Зустріч зі Східною Європою» Уве Наштвей, який запросив вихованців нашого закладу до участі у конкурсі малюнків, що відбудеться в рамках цього проекту за підтримки Федеральної землі Нордрайн-Вестфален. Дітям було запропоновано пофантазувати на тему входження України до Європейського Союзу, зобразити те, що вони люблять, про що мріють, якими уявляють найбільш комфортні для себе умови і якими бачать себе у складі Євросоюзу. Сподіваємось, що мрії наших вихованців будуть найближчим часом втілені в життя.

 

  
     
 
 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021