Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 19:11

| RSS
Головна | Нашій школі – 65!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Нашій школі – 65!

 

    6 грудня 2018 року комунальний заклад «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відмітив 65-річчя з моменту свого заснування. Урочисте святкування ювілею відбулося у палаці «Академічний», що на вул. Шиллера, 11. Серед почесних гостей, які були присутні на урочистостях, відмітимо Мирослава Заячука, заступника Голови Чернівецької обласної державної адміністрації, Віталія Мельничука, заступника голови Чернівецької обласної ради, Оксану Палійчук, директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, Сергія Чеботаря, начальника управління поліції охорони в Чернівецькій області, Альону Чебан – начальника відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області, Олександра Пуршагу, начальника Управління капітального будівництва Чернівецької ОДА, представників професорсько-викладацького складу Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, м. Київ, на чолі з доцентом кафедри сурдопедагогіки Ларисою Малиною, Ганну Поштар, голову міської профспілки та Богдана Чортика, заступника голови обласної профспілки працівників освіти, Людмилу Дубровіну, голову обласної організації УТОГ, директорів спеціальних шкіл області, благодійників та меценатів школи, представників християнських церков та багато інших. У вщент заповненому залі були присутні вихованці школи, їх батьки, вчителі та вихователі, працівники адміністративно-господарської частини закладу, випускники школи різних років, представники громадськості міста та області.

    На початку урочистостей з вітальним словом до присутніх звернулася директор закладу Наталія Ткачук. Вона, зокрема, наголосила, що школа є сучасним закладом загальної середньої освіти, який йде у ногу з часом. У школі працює колектив однодумців, до складу якого входять і досвідчені, і молоді, креативні вчителі та вихователі, які розуміють дитину, сприймають її такою, якою вона є. Заклад успішно запроваджує засади Нової української школи. Завдяки спільним зусиллям Обласної влади, Департаменту освіти і науки, спонсорів та меценатів проведено ремонти шкільних приміщень, придбано нові сучасні меблі, найновітніше мультимедійне та комп’ютерне обладнання, облаштовано сучасну арт-майстерню, оновлено освітній простір шкільних приміщень.

    Відео-екскурс у історичне минуле закладу завершився виступом колишніх директорів школи Анни Торської та Юрія Івашина.

    У своєму виступі Мирослав Заячук, зокрема, відмітив, що 65 років – поважна дата, але в будь-якому випадку школа завжди молода тому, що господарями її є діти, дитячий сміх, щирість дитячих сердець. Це все те, що притаманно даному навчальному закладу, в тому числі і вам, 136 вихованцям. Діти - це найбільший наш скарб. Це наше майбутнє, це молода Україна. Наш, педагогічний обов’язок – зробити все для того, щоб діти впевнено здобували майбутнє, ставали справжніми патріотами нашої держави.

    Віталій Мельничук поздоровив школу, її колектив, учнів та батьків з ювілеєм, відмітивши, що свято школи співпало з Днем Збройних сил України. Він наголосив що школа успішно вирішує питання виховання справжніх українських патріотів.

    Представники Чернівецької ОДА і Обласної Ради нагородили адміністрацію, педагогів та працівників школи різними нагородами та грамотами. Зокрема, М.Заячук нагородив сувенірним годинником Чернівецької обласної державної адміністрації Наталію Ткачук, директора Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат №2. А Павла Боднарюка, лікаря школи, – ювілейною відзнакою Чернівецької обласної державної адміністрації «100 років Буковинському віче».

    У вітанні Оксани Палічук, директора Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, прозвучала думка, що і одна людина здатна зробити багато для вселюдського прогресу. Зокрема, Оксана Михайлівна сказала: кожна людина - це храм Духа Святого. Якщо говорити про школу, то уявимо, скільки храмів Духа Святого пройшло через 65 років діяльності цього прекрасного закладу. Цей заклад є в повному значенні Собором плекання людських душ. На прикладі цього закладу, на прикладі кожного храму у значенні людини, педагога, випускника, учня є чітке підтвердження того, що і одна людина може дуже багато. Якщо вона чітко слідує Заповідям Божим, принципам професіоналізму і педагогічної етики. Якщо вона служить державі і кожній окремій дитині. Тому нехай віра і любов, які панують у цьому закладі будуть не вичерпними, у кожному серці у кожній родині.

    За багаторічну сумлінну працю, застосування інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі для дітей з особливими освітніми потребами, впровадження Концепції Нової української школи та з нагоди 65–річчя з дня створення Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 2 О.Палійчук нагородила окремих працівників школи грамотами Департаменту освіти і науки ОДА.

    Щирі поздоровлення з ювілеєм школи, її колективу, учнів, батьків, пролунали з вуст київських науковців, директорів інших навчальних закладів, меценатів та благодійників, представників церков, випускників школи, батьків.

    Привітання школи з ювілеєм від представників влади та громадськості перемежалися яскравими номерами художньої самодіяльності учнів та педагогів школи. Свято видалося яскравим та насиченим!

    Привітання школи з ювілеєм від представників влади та громадськості перемежалися яскравими номерами художньої самодіяльності учнів та педагогів школи. Свято видалося яскравим та насиченим!

   
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
   
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
   
     
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021