Статистика |
Онлайн всього: 14 Гостей: 14 Користувачів: 0 |
|
Знак якості
Минулого року Департаментом освіти були відзначені Знаком Якості заклади, випускники яких найкраще склали ЗНО. Цьогоріч критерії розширено: взято до уваги результати учнів та вчителів, організацію міжнародної співпраці, створення нового освітнього середовища, а також імідж закладу серед батьківської спільноти.
Пишаємося тим, що Департамент освіти і науки Чернівецької обласної держадміністрації нагородив наш навчальний заклад Знаком Якості! Так тримати!
![](https://d.radikal.ru/d30/2103/d4/04a389b9145e.jpg)
|
|
|