Моральні цінності українців
Під такою назвою 10 грудня у нашому закладі відбувся виховний захід для учнів молодшої школи. Його організувала і провела вихователь КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Неля Іванівна Полюлях.
Метою заходу будо: визначити важливість моральних цінностей у житті українського народу, схарактеризувати ставлення українців до рідної землі та мови, як найбільших моральних цінностей, розвивати творчі здібності, пізнавальні інтереси учнів, виховувати шанобливе ставлення до культури українського народу.
![](https://a.radikal.ru/a24/1912/18/74c70deb87d9.jpg)
|