Статистика |
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0 |
|
День вишиванки
18 травня, у День вишиванки, до нашого закладу завітали працівники "Юнацької бібліотеки". Зустріч була насичена концертною програмою. Катерина Павлівна Сергійчук - зав. відділом абонемента та бібліотекар Наталя Олександрівна Павлюк нагородили дітей грамотами та подяками за старанність, творчість та креативність.
А подарунком для дітей став виступ ілюзіоніста. Дякуємо людям, які дбають про дітей з особливими потребами.
![](http://s020.radikal.ru/i700/1505/7d/7787b7251671.gif)
|
|
|