Батьківські збори
Сім’я відіграє надзвичайно важливу роль у вихованні дитини, а дитини з вадами слуху – особливо. Якщо батьки дітей з нормальним слухом через незнання певних педагогічних правил допускають помилки у вихованні, які потім важко виправити, то батьки нечуючих дітей перебувають у більш скрутному становищі. Через відсутність загально педагогічних та специфічних знань вони відчувають себе немічними, не знаючи, як виховати свою дитину, яка не може ні чути, ні говорити.
Тому в КЗ «Чернівецька загальноосвітня спецшкола-інтернат №2» велику увагу приділяють роботі з батьками. Так, на батьківських зборах, що відбулись днями у школі, мова йшла про спільну роботу педагогів, вихователів та сім’ї по духовно-моральному вихованню учнів.
Безумовно, батьків в першу чергу цікавлять побутові умови, в яких перебувають їх діти протягом навчання в школі. Директор закладу Н.В.Ткачук повідомила про підготовку приміщення до зимового періоду, утеплення та заміну вікон в класах та коридорах. Цікавою для батьків була інформація про те, що заклад перевірявся помічником представника уповноваженого Верховної Ради України з питань захисту прав дитини і отримав високу, майже 100%-во схвальну оцінку підготовленості приміщення до перебування вихованців у закладі.
|
|
|
Заступник директора школи з навчально-вихованої роботи О.Р.Бондаренко ознайомила батьків з державними вимогами до рівня загальноосвітньої підготовки учнів з особливими освітніми потребами.
Заступник директора з виховної роботи Л.М.Мельник наголосила на необхідності спільної роботи школи і сім’ї по духовно-моральному вихованню учнів школи.
|
|
|
|
![](http://s52.radikal.ru/i137/1412/a2/c620ce120683.jpg) |
|
![](http://s019.radikal.ru/i601/1412/e6/84b0d3de8dad.jpg) |
|
|
|
Про особливості підліткового віку та небезпеки, які чатують на батьків в цей період розвитку їхніх дітей розповідала соціальний педагог Л.Г. Білик.
Практичний психолог І.В.Мислюк роз’яснювала психологію особистісних і міжособистісних конфліктів та як знайти спільну мову з підлітками.
|
|
|
|
![](http://s42.radikal.ru/i095/1412/3a/7b17414a4cc1.jpg) |
|
![](http://s020.radikal.ru/i701/1412/97/fecbfaa76e86.jpg) |
|
|
|
|
|
|
На збори запросили також представника ПТУ №8 В.В.Процюк, яке вже не вперше приймає на навчання випускників нашої школи, де вони здобувають професію та путівку в подальше самостійне життя.
|
|
|
|
![](http://s016.radikal.ru/i336/1412/06/98b0f8f3b32c.jpg) |
|
![](http://s017.radikal.ru/i401/1412/bf/2af4fb863e17.jpg) |
|
|
|
![](http://s017.radikal.ru/i419/1412/6d/2484c0ca0470.jpg)
|