Статистика |
Онлайн всього: 25 Гостей: 25 Користувачів: 0 |
|
Турнір з боулінгу
Напередодні Дня Святого Миколая розважальний центр «Турбіна» влаштував свято для дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у Комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» та в Чернівецькому обласному навчально-реабілітаційному центрі №1.
Турнір з боулінгу вдався. Переможці нагороджені. Командний дух величезний. Піца була добра. Діти щасливі! Дякуємо за свято для більш аніж 50 дітей!
![](https://d.radikal.ru/d39/2002/a2/00742749bbf5.jpg)
|
|
|