Статистика |
Онлайн всього: 24 Гостей: 24 Користувачів: 0 |
|
Свято останнього дзвоника 2020
Дорогі друзі! Дорогі наші учні! Шановні батьки! Свято Останнього дзвоника не може обійтися без взаємних привітань педагогів і випускників школи. Цьогорічні випускні урочистості 2020 року не є виключенням. Останній шкільний дзвоник-2020 пролунав сьогодні не лише для випускників нашої школи, а і для всіх її учнів і вихованців – великих і маленьких! Ми йшли до цього свята цілий рік. Бажаємо вам міцного здоров’я і гарного відпочинку на літніх канікулах. І запрошуємо вас переглянути відео, які підготували для вас педагоги та випускники школи:
![](https://b.radikal.ru/b36/2006/6e/78cfe4118e79.gif)
|
|
|