адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com

Наші спортивні досягнення

31 березня та 5 квітня 2011 року в нашій школі відбулися змагання з шахів: командна першість інтернату серед класів. У змаганнях брали участь збірні команди молодших (3-го – 5-го) класів та старших (6-х – 10-х) класів.

Змагання проводили: тренер з шахів облцентру «Інваспорт» В.А. Бондарь  та вчитель фізичного виховання інтернату А.О. Фукс. Змагання відбулись на високому рівні. Грамоти переможцям змагання вручили директор школи Г.А. Торська та заступник директора школи Л.М. Мельник.

16 квітня 2011 року відбулись змагання з настільного тенісу за програмою обласної спартакіади «Повір у себе», присвяченої 20-річчю Незалежності України, в яких брали участь 10 дітей. Команда нашої школи посіла 3-тє місце серед 5 команд учасників змагання.

В особистому заліку учень 7-го класу Денис Стечишин зайняв 2-е місце серед учасників області. Зараз він готується до участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», що будуть проходити в Артеку. До участі у Всеукраїнській спартакіаді з шахів, що відбудеться в Криму готується також учень 7-го класу Михайло Сухолотюк.

Учень цього ж 7-го класу Сергій Бойчук, який є переможцем обласних змагань, буде брати участь у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» з греко-римської та вільної боротьбі, що відбудуться в Євпаторії.